, O NÁS, Mapujeme svět

O NÁS

Naše motto zní: KVALITNÍ MAPY, PODPORA PRO UČITELE A VŽDY NĚCO NAVÍC PRO VÁS!

 

S Vaší objednávkou vám rádi pomůžeme, volejte + 420 724 924 822.

Pro školy a školky je možná platba na fakturu až po dodání zboží. Jako způsob úhrady zvolte Platba na fakturu pro školy a školky.

Mapy vytváří Ondřej Hanulík, Montessori průvodce a učitel, původní profesí kartograf, geoinformatik a dlouholetý zážitkový pedagog. Vzdělávací mapy začal vymýšlet jako svou závěrečnou práci dvouletého Montessori kurzu. Velkoformátová Montessori mapa světa a Česka tehdy nebyla k sehnání. Nyní Ondru nejvíce zaměstnává výuka dětí v prním a druhém trojročí v Montessori třídách ve Vápenné. Pomůcky, které vyrábí pro svou výuku je škoda nechat ležet v šuplíku, proto některé z nich vkládáme na Blog. Když hovoříme o Ondrovi, nelze opomenout, že Ondra hraje na banjo, krásně zpívá a maluje.

Zuzka Hanulíková vystudovala sociální pedagogiku a sociální práci. V sedmnácti letech spoluzakládala studentské hnutí, díky kterému se nachomýtla ke spoustě  kulturních akcí, k táborům a aktivitám na obnovu Jesenicka. Zuzka komunikuje se zákazníky a dodavateli, ladí grafiku pomůcek a píše na blog. Společně s Ondrou pečují o čtyři děti, kromě rok a půl staré Justýnky, také o jedenáctiletého Tondu, osmiletého Dominika a šestiletou Pavlínku. Plánují postupně vyrábět další Montessori mapy a zeměpisné pomůcky.

Při vytváření pomůcek spolupracujeme s Evčou Glabazňovou z Montedu.cz. Evča je inženýrka ekonomie a Montessori učitelka. Přátelství s ní je pro nás radostí.